״נִסִּיתִי לְשַׁנּוֹת אֶת הָעוֹלָם וְלֹא הִצְלַחְתִּי, שִׁנִּיתִי אֶת עַצְמִי וְהִשְׁתַּנָּה כָּל הָעוֹלָם"

אנחנו מאמינות שאפשר גם וגם

גם להתקדם ולהתפתח ברמה האישית והמקצועית,
גם לקחת אחריות על הקהילה שלי,
גם לייצר חיבורים מיטיבים עם החברה הישראלית,
וגם לשמר את הזהות החרדית.

הסיפור שלנו מתחיל כאן

2014 יצאנו לדרך

יצאנו לדרך בשנת 2014, תוכנית קטנה עם חלומות גדולים, לאפשר לנשים חרדיות למצות את יכולתן בעולם העבודה. השיח על תעסוקה איכותית עוד לא היה קיים והיינו הראשונות להניף את הדגל ולהגיד – אפשר גם להתקדם לתעסוקה איכותית וגם לשמור על זהות חרדית. אפשר, וכדאי, למען החברה החרדית ולמען החברה בישראל. 

מתחילת הדרך היה לנו ברור שההכשרה היא רק ההתחלה, ושהאימפקט המשמעותי יקרה מחיבור כל בוגרות תכניות ההכשרה שלנו לרשת אחת שפועלת למען מטרה משותפת.
יחד יצרנו רשת, קבוצת שוות, שהיא פלטפורמה ליזמות חברתית ועסקית שלא נחה לרגע. 

2020 מובילות גיוון

הקורונה שלחה אותנו לחשיבה מחודשת.
פיתחנו את 'מודל הקלפים של מובילות' למיקוד תעסוקתי רגיש תרבות.
הבנו שהגיע הרגע הנכון לעבוד גם עם מעסיקים. 
ככה נולדה 'מובילות גיוון'. אנחנו זוכות לעבוד עם מעסיקים שחולקים אותנו את אותו חלום – 
עולם עבודה מגוון ושיוויוני.

2023 מובילות את מובילות

הבנו שאת הבשורה של מובילות צריך להפיץ הלאה ושהנסיון שצברנו יכול להביא ערך לקהלי יעד נוספים.
התאמנו את המודלים שלנו לגברים חרדים, לנשים מאוכלוסיות נוספות ולפרופסיות חדשות.

*המודל פותח ע"י איריס אגם כוכבי וטל קורמן - ליווי אישי לקריירה בצמיחה.

במובילות אנחנו מעודדות חשיבה רפלקטיבית והקשבה עצמית, מתוך גישה חיובית ופרואקטיבית.

*המודל פותח ע"י איריס אגם כוכבי וטל קורמן - ליווי אישי לקריירה בצמיחה.

עולם העבודה השתנה ואיתו האופן שבו אנחנו כעובדים/ות מקבלים החלטות. מודל מובילות מאפשר לך להבין מה הרכיבים החשובים ביותר עבורך בבחירות תעסוקתיות. מודל הזהות התעסוקתית לוקח בחשבון את כל תפקידי חייך ומתייחס אלייך כאדם השלם שאת. זהות תעסוקתית מוגדרת כסך כל הכישורים, הנטיות והערכים הקשורים להעדפה לעיסוקים שונים. בחירה בהתאם לזהות התעסוקתית של האדם ממקסמת את הסיכוי למימוש עצמי, תחושת הצלחה ושביעות רצון.
על בסיס מפת הזהות התעסוקתית האישית שלך, תוכלי לבחון כל הזדמנות תעסוקתית בצורה ממוקדת ובהירה. כל התוכניות במובילות מבוססות על המודל, ומאפשרות לכל משתתפת להוביל בדרך שלה.

מובילות את מובילות

'מובילות' ממשיכה בתנופה בזכות הנחישות והאמונה של הנשים שמובילות אותה. משתתפות, מנטוריות, מתנדבים, מעסיקים, צוות – כל מי שלקח חלק בקסם, נשאר חלק לתמיד. ביחד, נמשיך לפעול ולקדם מציאות שבה נשים וגברים מהחברה החרדית יהוו כוח מקדם בכלכלה בישראל.

פעילה ויזמת חברתית, יועצת לחברות עסקיות ובאקדמיה בנושא גיוון תעסוקתי וכשירות תרבותית, מרצה ומעבירה סדנאות הכנה לעולם העבודה והרצאות הכרות עם החברה החרדית לקהלי יעד מגוונים ומלווה נשים בתהליכי שינוי תעסוקתי. בעלת ניסיון עשיר בעולם הפיננסים, בתחום ניהול סיכונים, רגולציה ושוק ההון.  למיכל תואר שני מחקרי במדעי המדינה באוניברסיטת בר אילן, חקרה את השפעת המדיניות הממשלתית על תעסוקת נשים חרדיות בישראל. בעלת תואר ראשון במנהל עסקים וטכנולוגיה מהמרכז האקדמי לב ותואר ראשון בהוראה. בוגרת מחזור א' במובילות.
יוזמת ומפתחת מודלים חדשניים לקידום תעסוקה ומנהיגות בקרב קבוצות מגוונות בחברה הישראלית. מתמחה בשילוב מתנדבים בארגונים חברתיים, בדגש על המפגש הבין-תרבותי. מומחית להקמה ולניהול רשתות בוגרים, פיתחה וכתבה את ספריית הידע של פורום ארגוני בוגרים. מנחת קבוצות, יועצת ומרצה, בעלת ניסיון עשיר בליווי ובהדרכת מנחות בקבוצות תוכן-תהליך. מנחת הורים מוסמכת מטעם סמינר הקיבוצים, בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות וסטטיסטיקה ותואר שני במנהל חינוכי מאוניברסיטת בן גוריון בנגב.
מנחת קבוצות, מלווה נשים בתהליכי קידום לתעסוקה איכותית, אחראית תכנית המנטורינג, מרכזת ומובילה תהליכים בארגון. פעילה ויזמת לעידוד היצירה והכתיבה בחברה החרדית. הקימה והובילה קהילת סטודנטיות חרדיות בארגון 'תוצרת הארץ' ניהלה מתנדבים בארגונים גדולים, בעלת ניסיון בפיתוח יוזמות ופרויקטים בעולם החברתי והעסקי. מנחת קבוצות מוסמכת ובוגרת לימודי הנדסאי מה"ט. בוגרת מחזור ה' של מובילות.
מנהלת משאבי אנוש, מנחת קבוצות ויועצת קריירה.

פרסומאית, מתמחה בבניית אסטרטגיה ותכניות שיווק לחברות עסקיות, עוסקת בפרסום מזה כעשור. מתווכת את המגזרים החרדי והדתי לארגונים גדולים במשק, במטרה לייצר פעילות עסקית ממוקדת מגזרים שתהווה מנוע צמיחה לעסקים. 
אפרת יועצת שיווק לעסקים קטנים ובינוניים וליזמים צעירים. 
מנחת סדנאות של חשיבה יצירתית וחדשנות פרקטית. מנהלת את הקניין הרוחני של אחותה חני וינרוט ז"ל. 
בעלת תואר ראשון במנע"ס מהמרכז האקדמי לב. בוגרת מחזור ד' במובילות

מנחה בארגון 'מעוז' במיזם "ענבר". מנחה סדנאות בנושא זהות חרדית בסביבה תעסוקתית רב תרבותית. בעלת ניסיון בניהול מסגרות שיקום תעסוקתי לאוכלוסיית נפגעי נפש. ריכזה את קבוצת מובילי הדעה והיתה אחראית על תחום זהות יהודית במיזם "לחיות יחד".  בוגרת התכנית הדו שנתית להכשרת מנחי קבוצות באוניברסיטת תל אביב. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה מהאוניברסיטה הפתוחה ותואר שני בניהול מערכות בריאות מהמכללה האקדמית ר"ג. מנחת קבוצות מוסמכת ובוגרת לימודי הנדסאי מה"ט. בוגרת מחזור ב' של מובילות.

ועדה מקצועית

מובילות פועלת לאורך השנים בזכות תמיכתם של קרנות פילנטרופיות מהארץ ומהעולם ושל ארגונים עסקיים שמאמינים במשימה ובחזון של מובילות